wykresy na monitorach

Oferty pracy w biurze rachunkowym "Kancelaria Usług Księgowych" Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe "Kancelaria Usług Księgowych" sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko - Samodzielna księgowa/księgowy:

Przewidywany zakres obowiązków:

  • prowadzenie zapisów w Księgach Handlowych i ewidencjach podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • opracowanie i przygotowywanie raportów finansowych i podatkowych do US, GUS, NBP,
  • sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • kontrola i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami, oraz z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych,
  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bezpośredni kontakt z Klientami,
  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość pakietu InsERT GT (Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant),
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość systemu JIRA,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania konieczne:

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość przepisów - w szczególności ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • dokładność oraz dotrzymywanie ustalonych terminów,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • pracę z doświadczonym i kulturalnym zespołem,
  • wygodne i komfortowe biuro,
  • elastyczne godziny pracy,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Usług Księgowych z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Melchiora Wańkowicza 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.